skočit na navigaci | skočit na obsah


not logged in
Login
言語の選択: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

クトナー・ホラ.
fotografie: 前へ | 次へ

nahoru ^


クトナー・ホラ - イベント

Recommended events

(Pochod za malínským křenem)

(Pochod za malínským křenem)

Friday 10/4/2018  - Saturday 10/5/2018

Kutná Hora

(Čokoládová degustace pro odvážné)

Saturday 10/13/2018 18:00

Museum of Chocolate and Lidka Chocolate Factory (Kutná Hora)

(Svatomartinský průvod)

Sunday 11/11/2018 16:00

Kutná Hora

(Světáci)

Sunday 12/31/2017 18:00
Saturday 1/6/2018 18:00
Tuesday 3/27/2018 17:00
Monday 11/12/2018 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

Event search

(Poslední místo člověka - pohřby, hroby a hrobky)

(Poslední místo člověka - pohřby, hroby a hrobky)

Sunday 3/31/2018  - Friday 11/29/2018

Hrádek - Czech Museum of Silver and medieval silver mine (Kutná Hora)

(Prvorepublikové reminiscence)

Sunday 6/9/2018  - Wednesday 10/30/2018

(Kutná Hora)

(Richard Knot - Bez erotiky)

(Richard Knot - Bez erotiky)

Friday 8/23/2018  - Wednesday 10/30/2018

Kosmas Gallery and Bookshop (Kutná Hora)

(Architektura 1918 - 2018)

(Architektura 1918 - 2018)

Saturday 8/31/2018  - Wednesday 10/30/2018

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Varhany v Kutné Hoře)

Thursday 9/5/2018  - Tuesday 12/3/2018

(Kutná Hora)

(XVIII. sympozium současného výtvarného umění Jenewein - Kutná Hora)

(XVIII. sympozium současného výtvarného umění Jenewein - Kutná Hora)

Friday 9/6/2018  - Sunday 10/27/2018

Felix Jenewein Gallery (Kutná Hora)

(Petr Kameníček - řezby ze dřeva)

Sunday 9/8/2018  - Friday 11/29/2018

Hrádek - Czech Museum of Silver and medieval silver mine (Kutná Hora)

(Dialogy - Nová londýnská malba)

Sunday 9/22/2018  - 2/2/2019

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Kristýna Erbenová)

Sunday 9/22/2018  - 2/2/2019

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Studio Revír)

Sunday 9/22/2018  - 2/2/2019

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Micl)

Sunday 9/22/2018  - 2/2/2019

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Očima generací)

Friday 9/27/2018  - Sunday 10/20/2018

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Codices illustres)

Thursday 10/3/2018  - Friday 11/29/2018

Hrádek - Czech Museum of Silver and medieval silver mine (Kutná Hora)

(Český stát a jeho symboly)

Thursday 10/3/2018  - Friday 11/29/2018

Tyl's house (Kutná Hora)

(Výstava Ateliéru pro kočku)

(Výstava Ateliéru pro kočku)

Monday 10/7/2018  - Sunday 10/20/2018

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Tvořivá dílna)

Monday 10/15/2018 8:00

(Kutná Hora)

(Úsměvy Zdeňka Trošky s písničkami Simony Klímové)

Monday 10/15/2018 17:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Skjern Garden - Pochodující dechový orchestr)

Tuesday 10/16/2018 9:30 - 10/16/2018

Kutná Hora

(Georges Bizet - Carmen: Velkoplošná DVD projekce)

Tuesday 10/16/2018 16:00

(Kutná Hora)

(Láska bez hranic)

Wednesday 10/17/2018 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(4Tet)

Wednesday 10/17/2018 17:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Vystoupení skupin žáků literárně-dramatického oboru ZUŠ)

Thursday 10/18/2018 16:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Úsměvy smutných mužů)

Saturday 7/28/2018 18:00
Thursday 8/9/2018 18:00
Saturday 8/25/2018 18:00
Wednesday 10/3/2018 17:00
Thursday 10/18/2018 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Halloween)

Friday 10/19/2018 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Našrot)

Friday 10/19/2018 19:00

(Kutná Hora)

(Aktivní umění - mezigenerační program pro rodiny k dílu Vladimíra Boudníka)

Saturday 10/20/2018 11:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Camille Saint-Saëns - Samson a Dalila)

Saturday 10/20/2018 16:45

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Mše k výročí posvěcení chrámu)

Sunday 10/21/2018 7:00

Church o f St. Jacob (Kutná Hora)

(Běh pro republiku)

Sunday 10/21/2018 12:00

Kutná Hora

(Čarodějovy hodiny)

Sunday 10/21/2018 14:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Listování - Kluk z kostek (Keith Stuart))

(Listování - Kluk z kostek (Keith Stuart))

Sunday 10/21/2018 15:00

(Kutná Hora)

(Ticho před bouří)

Sunday 10/21/2018 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Mediální gramotnost)

Tuesday 10/23/2018 14:00

(Kutná Hora)

(Koncert věnovaný výročí založení republiky)

Tuesday 10/23/2018 16:00

(Kutná Hora)

(Veletrh studijních a učebních oborů)

(Veletrh studijních a učebních oborů)

Wednesday 10/24/2018 7:00 - 10/24/2018

(Kutná Hora)

(Kutná Hora 1918 - 1938)

Wednesday 10/24/2018 15:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Dinosaurus u Mezholez)

Wednesday 10/24/2018 16:00

(Kutná Hora)

(Kavárna s překvapením - Putování vlakem z Čech až do Pekingu)

Wednesday 10/24/2018 17:00

(Kutná Hora)

(David Koller - Acoustic Tour 2018)

Wednesday 10/24/2018 17:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Koncert věnovaný výročí založení republiky)

Thursday 10/25/2018 16:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(USPS Tyl a Městská hudba Františka Kmocha)

(USPS Tyl a Městská hudba Františka Kmocha)

Thursday 10/25/2018 17:00

Church of St. Barbora (Kutná Hora)

(Nebezpečná laskavost)

Thursday 10/25/2018 17:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Kutná Hora ve 20. století - 1. díl)

Friday 10/26/2018 15:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Robert Hlavatý duo)

(Robert Hlavatý duo)

Friday 10/26/2018 17:00

Blues Café (Kutná Hora)

(100 hodin pro republiku - tichá modlitba v kostele sv. Jakuba)

Friday 9/28/2018 19:00 - Saturday 9/29/2018 15:00
Friday 10/5/2018 19:00 - Saturday 10/6/2018 15:00
Friday 10/12/2018 19:00 - Saturday 10/13/2018 15:00
Friday 10/19/2018 19:00 - Saturday 10/20/2018 15:00
Friday 10/26/2018 19:00 - Saturday 10/27/2018 15:00

Church o f St. Jacob (Kutná Hora)

(Paddy and The Rats (Maďarsko))

Friday 10/26/2018 19:00

(Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy: Šaloun - dotek osudu)

Saturday 10/27/2018 14:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Móda v trysku století)

(Móda v trysku století)

Saturday 10/27/2018 15:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Halloweenské odpoledne)

(Halloweenské odpoledne)

Saturday 10/27/2018 15:30

Kutná Hora

(Giacomo Puccini - Děvče ze Západu)

Saturday 10/27/2018 16:45

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Velká ochutnávka českých bean-to-bar čokolád)

Saturday 10/27/2018 18:00

Museum of Chocolate and Lidka Chocolate Factory (Kutná Hora)

(Rybičky 48 best (fuck) off tour)

Saturday 10/27/2018 18:00

(Kutná Hora)

(Elysium, Fatality, Awrizis, Koloss)

Saturday 10/27/2018 19:00

(Kutná Hora)

(Ibiza Evolution - Halloween Circus)

(Ibiza Evolution - Halloween Circus)

Saturday 10/27/2018 19:00

Planet music (Kutná Hora)

(100 růží pro Lidku!)

Sunday 10/27/2018  - Friday 11/22/2018

Museum of Chocolate and Lidka Chocolate Factory (Kutná Hora)

(Den Středočeského kraje)

(Den Středočeského kraje)

Sunday 10/27/2018

Hrádek - Czech Museum of Silver and medieval silver mine (Kutná Hora), Stone house - museum (Kutná Hora), Tyl's house (Kutná Hora)

(Všichni naši prezidenti)

Sunday 10/27/2018  - Friday 11/22/2018

Federal house - exhibition hall (Kutná Hora)

(Šaloun - dotek osudu)

Sunday 10/27/2018  - 2/23/2019

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Slavnostní bohoslužba ke 100. výročí založení ČSR)

Sunday 10/28/2018 8:00

Church o f St. Jacob (Kutná Hora)

(Prozpívejme Kutné Hoře)

Sunday 10/28/2018 8:00 - 10/28/2018

Kutná Hora

(Když draka bolí hlava)

Sunday 10/28/2018 15:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Hovory s TGM)

Sunday 10/28/2018 18:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Z české hudby - slavnostní koncert ke 100. výročí vzniku Československa)

Sunday 10/28/2018 19:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Malování triček, tašek - technika sítotisk)

Monday 10/29/2018 8:30 - 10/29/2018

House of Children and Youth (Kutná Hora)

(Halloweenské kuchtění)

Monday 10/29/2018 13:00 - 10/29/2018

House of Children and Youth (Kutná Hora)

(Prázdninové tvoření)

Tuesday 10/30/2018 8:30 - 10/30/2018

House of Children and Youth (Kutná Hora)

(Red five point star (Slovinsko))

Tuesday 10/30/2018 20:00

(Kutná Hora)

(Strašidelné pověsti)

Wednesday 10/31/2018 14:30

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Johnny English znovu zasahuje)

Wednesday 10/31/2018 18:00

Modrý Kříž Cinema (Kutná Hora)

(Pravidelné prohlídky města s průvodcem)

Tuesday 8/7/2018 8:00
Wednesday 8/8/2018 8:00
Thursday 8/9/2018 8:00
Friday 8/10/2018 8:00
Saturday 8/11/2018 8:00
Sunday 8/12/2018 8:00
Monday 8/13/2018 8:00
Tuesday 8/14/2018 8:00
Wednesday 8/15/2018 8:00
Thursday 8/16/2018 8:00
Friday 8/17/2018 8:00
Saturday 8/18/2018 8:00
Sunday 8/19/2018 8:00
Monday 8/20/2018 8:00
Tuesday 8/21/2018 8:00
Wednesday 8/22/2018 8:00
Thursday 8/23/2018 8:00
Friday 8/24/2018 8:00
Saturday 8/25/2018 8:00
Sunday 8/26/2018 8:00
Monday 8/27/2018 8:00
Tuesday 8/28/2018 8:00
Wednesday 8/29/2018 8:00
Thursday 8/30/2018 8:00
Friday 8/31/2018 8:00
Wednesday 9/5/2018 8:00
Thursday 9/6/2018 8:00
Friday 9/7/2018 8:00
Saturday 9/8/2018 8:00
Sunday 9/9/2018 8:00
Monday 9/10/2018 8:00
Tuesday 9/11/2018 8:00
Wednesday 9/12/2018 8:00
Thursday 9/13/2018 8:00
Friday 9/14/2018 8:00
Saturday 9/15/2018 8:00
Sunday 9/16/2018 8:00
Monday 9/17/2018 8:00
Tuesday 9/18/2018 8:00
Wednesday 9/19/2018 8:00
Thursday 9/20/2018 8:00
Friday 9/21/2018 8:00
Saturday 9/22/2018 8:00
Sunday 9/23/2018 8:00
Monday 9/24/2018 8:00
Tuesday 9/25/2018 8:00
Wednesday 9/26/2018 8:00
Thursday 9/27/2018 8:00
Friday 9/28/2018 8:00
Saturday 9/29/2018 8:00
Sunday 9/30/2018 8:00
Monday 10/1/2018 9:00 - 10/1/2018
Tuesday 10/2/2018 9:00 - 10/2/2018
Wednesday 10/3/2018 9:00 - 10/3/2018
Thursday 10/4/2018 9:00 - 10/4/2018
Friday 10/5/2018 9:00 - 10/5/2018
Saturday 10/6/2018 9:00 - 10/6/2018
Sunday 10/7/2018 9:00 - 10/7/2018
Monday 10/8/2018 9:00 - 10/8/2018
Tuesday 10/9/2018 9:00 - 10/9/2018
Wednesday 10/10/2018 9:00 - 10/10/2018
Thursday 10/11/2018 9:00 - 10/11/2018
Friday 10/12/2018 9:00 - 10/12/2018
Saturday 10/13/2018 9:00 - 10/13/2018
Sunday 10/14/2018 9:00 - 10/14/2018
Monday 10/15/2018 9:00 - 10/15/2018
Tuesday 10/16/2018 9:00 - 10/16/2018
Wednesday 10/17/2018 9:00 - 10/17/2018
Thursday 10/18/2018 9:00 - 10/18/2018
Friday 10/19/2018 9:00 - 10/19/2018
Saturday 10/20/2018 9:00 - 10/20/2018
Sunday 10/21/2018 9:00 - 10/21/2018
Monday 10/22/2018 9:00 - 10/22/2018
Tuesday 10/23/2018 9:00 - 10/23/2018
Wednesday 10/24/2018 9:00 - 10/24/2018
Thursday 10/25/2018 9:00 - 10/25/2018
Friday 10/26/2018 9:00 - 10/26/2018
Saturday 10/27/2018 9:00 - 10/27/2018
Sunday 10/28/2018 10:00 - 10/28/2018
Monday 10/29/2018 10:00 - 10/29/2018
Tuesday 10/30/2018 10:00 - 10/30/2018
Wednesday 10/31/2018 10:00 - 10/31/2018
Thursday 11/1/2018 10:00 - 11/1/2018

Italian Court (Kutná Hora)

(Sestry Havelkovy a Zdenka Procházková - 100 let první republiky)

Thursday 11/1/2018 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Benefiční koncert Nadace Mikuláše Daczického z Heslova)

Friday 11/2/2018 18:00

Church of St. John of Nepomuk (Kutná Hora)

(Četníci a četnické humoresky)

Saturday 4/21/2018 16:00
Saturday 11/3/2018 17:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Requiem za zemřelé)

Sunday 11/4/2018 14:00

Church o f St. Jacob (Kutná Hora)

(Zlatovláska)

Sunday 11/4/2018 14:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Už je tady zas!)

Monday 11/5/2018 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(PhDr. Radko Šťastný (1928 - 2013) - Dvojí Výročí)

Wednesday 11/7/2018 17:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Serpencia, Tempus)

Friday 11/9/2018 19:00

Church of St. John of Nepomuk (Kutná Hora)

(Setkání pamětníků kutnohorské čokoládovny)

Sunday 11/11/2018 14:00

Kutná Hora

(Svatomartinský průvod)

Sunday 11/11/2018 16:00

Kutná Hora

(Světáci)

Sunday 12/31/2017 18:00
Saturday 1/6/2018 18:00
Tuesday 3/27/2018 17:00
Monday 11/12/2018 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(85 let Tylova divadla v Kutné Hoře)

Tuesday 11/13/2018 17:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Martinská kavárnička)

Wednesday 11/16/2016 13:00
Wednesday 11/15/2017 13:00
Wednesday 11/14/2018 13:00

(Kutná Hora)

(Akademie komorní hudby)

Wednesday 11/14/2018 18:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Co nikdo neví)

Wednesday 11/14/2018 18:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Od cestování ke stopování vlků v Krušných horách)

Thursday 11/15/2018 17:00

- Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Jiří Černý - Rockování)

(Jiří Černý - Rockování)

Thursday 11/15/2018 18:00

Blues Café (Kutná Hora)

(Slza - Holomráz tour 2018)

Thursday 11/15/2018 18:00

(Kutná Hora)

(Pěvecký Sbor Vox Bohemica - Viktor Darebný a Jiří Kuchválek)

Friday 11/16/2018 17:00

Sedlec monastery with the Cathedral of the Assumption of the Virgin Mary and St. John the Baptist (Kutná Hora)

(Nezapomenutelné písně, na které se zapomnělo)

Friday 11/16/2018 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(První pomoc u malých dětí)

Saturday 11/17/2018 8:00 - 11/17/2018

Jungmannovo náměstí (Kutná Hora)

(Pomníky a zapomníky - Anno domini 1918)

Saturday 11/17/2018 15:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Oslava 17. listopadu)

Saturday 11/17/2018 15:30

Italian Court (Kutná Hora)

(Hurvínkova cesta do tramtárie)

Sunday 11/18/2018 14:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem)

Sunday 11/18/2018 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Kavárna s překvapením - Gran Canaria)

Wednesday 11/21/2018 18:00

(Kutná Hora)

(Jakub Smolík)

Thursday 11/16/2011
Thursday 1/18/2018 18:00
Wednesday 11/21/2018 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Jsem tvá)

Wednesday 11/21/2018 18:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Jaromír Nohavica)

Thursday 11/22/2018 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Adventní jarmark)

(Adventní jarmark)

Saturday 11/24/2018 11:00

Zámecká (Kutná Hora)

(Koncert sopranistky Jany Veberové)

Saturday 11/24/2018 15:00

Sedlec monastery with the Cathedral of the Assumption of the Virgin Mary and St. John the Baptist (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy Jiří Sozanský - Signum Actus)

Saturday 11/24/2018 15:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Vernisáž výstavy Práce na papíře ze sbírek gask: Tajemná tvář)

Saturday 11/24/2018 15:00

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Pekař - Výpověď tour 2018: Křest alba, support Czech it)

Saturday 11/24/2018 19:00

Planet music (Kutná Hora)

(Jak se Honza učil čarovat)

Tuesday 11/27/2018 9:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Berlínská noc v režii Jonase Kaufmanna - velkoplošná DVD projekce)

Tuesday 11/27/2018 17:00

(Kutná Hora)

(Křídlovanka a Jožka Šmukař)

Wednesday 11/28/2018 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Já sním o vánocích - koncert orchestru Jaroslava Ježka)

Thursday 11/29/2018 17:00

Church of St. John of Nepomuk (Kutná Hora)

(Já sním o vánocích - vánoční výstava)

Friday 11/29/2018  - Tuesday 12/31/2018

Church of St. John of Nepomuk (Kutná Hora)

(Písnička pro superhvězdu)

Friday 4/20/2018 16:00
Friday 5/4/2018 16:00
Friday 11/30/2018 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Párování rumů s čokoládou)

Friday 11/30/2018 19:00

Museum of Chocolate and Lidka Chocolate Factory (Kutná Hora)

(Záskok)

Monday 4/28/2014 17:00
Saturday 12/1/2018 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Mikulášská vánočka - tradiční Mikulášská pohádka s nadílkou)

Wednesday 12/5/2018 16:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Hrdý Budžes)

Wednesday 9/19/2012 17:00
Saturday 12/8/2018 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(Kurz Alfa)

Thursday 10/4/2018 17:00 - 10/4/2018
Thursday 10/11/2018 17:00 - 10/11/2018
Thursday 10/18/2018 17:00 - 10/18/2018
Thursday 10/25/2018 17:00 - 10/25/2018
Thursday 11/1/2018 18:00 - 11/1/2018
Thursday 11/8/2018 18:00 - 11/8/2018
Thursday 11/15/2018 18:00 - 11/15/2018
Thursday 11/22/2018 18:00 - 11/22/2018
Thursday 11/29/2018 18:00 - 11/29/2018
Thursday 12/6/2018 18:00 - 12/6/2018
Thursday 12/13/2018 18:00 - 12/13/2018

(Kutná Hora)

(Senior v kyberprostoru)

(Senior v kyberprostoru)

Wednesday 12/19/2018 8:00 - 12/19/2018

Barborská (Kutná Hora)

(Adventní podvečery při svíčkách)

(Adventní podvečery při svíčkách)

Sunday 12/2/2018 15:00 - 12/2/2018
Sunday 12/9/2018 15:00 - 12/9/2018
Sunday 12/16/2018 15:00 - 12/16/2018
Saturday 12/22/2018 15:00 - 12/22/2018

Italian Court (Kutná Hora), Church of St. John of Nepomuk (Kutná Hora), - Training and presentation centre of UNESCO cultural heritage (Kutná Hora)

(Až příliš štědrý večer)

Monday 12/31/2018 18:00

Tyl Municipal Theatre (Kutná Hora)

(První republika - vzestup a rozkvět mladého státu)

Thursday 10/4/2018 7:00 - 10/4/2018
Thursday 10/18/2018 7:00 - 10/18/2018
Thursday 11/8/2018 8:00 - 11/8/2018
Thursday 12/6/2018 8:00 - 12/6/2018
Thursday 1/10/2019 8:00 - 1/10/2019

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Psychologie rodiny)

Thursday 9/27/2018 7:00 - 9/27/2018
Thursday 10/25/2018 7:00 - 10/25/2018
Thursday 11/22/2018 8:00 - 11/22/2018
Thursday 12/13/2018 8:00 - 12/13/2018
Friday 1/18/2019 8:00 - 1/18/2019

Region of Central Bohemia Gallery - gallery and Jesuit dormitory (Kutná Hora)

(Pochod kutnohorských havířů 2019)

Sunday 5/26/2019 6:00 - 5/26/2019

Kutná Hora

(Královské stříbření Kutné Hory 2019)

Saturday 6/21/2019  - Sunday 6/22/2019

Kutná Hora

検索した件: 122

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 109 times